Се степале лекари во болницата во Куманово

Макфакс

27/09/2020

17:11

1.424

Големина на фонт

а а а

Во координација со Јавен обвинител се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Вчера во 09.07 часот во СВР Куманово, лекар во Интерно одделение при болницата во Куманово пријавил дека бил физички нападнат од негов колега.Спонзорирани линкови

Маркетинг