(18+) Му пришла гола за да купи лубеница, а тој постапил како вистински џентлмен...

Точка

25/09/2020

15:45

7.024

Големина на фонт

а а а

Отсекогаш постои некоја тајна врска помеѓу овошјето и женските облини, како што тоа беше случај со Кристина Мандарина.

Па, така и оваа девојка привлекла внимание на улица во соседна Србија.

Оваа снимка, е постара, а твитерџиите едноставно го споделиле видеото повторно на социјалната мрежа Твитер и ја потсетиле јавноста на оваа ситуација со девојката.

На видеото може да се види како девојката излегува од автомобилот, а потоа ја соблекува својата наметка и гола се прближува до штандот со лубеници на кој што пишува: „Победува корона“.

Продавачот на нејзината појава не трепнал, а потоа ѝ помогнал лубеницата да ја однесе до својот автомобил, како вистински џентлмен.

Кој е поводот за ваквото бизарно однесување, не се знае. Но, на социјалните мрежи напоменуваат дека веројатно станува збор за некаква скриена камера, рекламен трик или пак некое обложување.
Спонзорирани линкови

Маркетинг