Бритни Спирс ја шокираше јавноста! Пејачката се истетовирала по целото тело: „Мислам дека сакам внимание“

Точка

29/07/2020

18:41

5.469

Големина на фонт

а а а

Пејачката Бритни Спирс ја шокираше јавноста кога објави фотографии на кои е истетовирана по целото тело со смеса која се прави од билки, а цртежите кои се нанесуваат на кожата траат од 7-15 дена.

Таа во својата објава напишала дека малку се занела со хената.

„Па, се занесов со хената. мислам дека на втората фотографија сакав боемски изглед. Не сум сигурна зошто рацете ми се во таа положба. Мислам дека сакам внимание“, напишала Бритни во описот на фотографиите кои ги објавила на Инстаграм.Спонзорирани линкови

Маркетинг