Викторија Лоба ја скрати долгата руса коса – ваква трансформација никој не очекуваше

Точка

02/07/2020

20:43

6.585

Големина на фонт

а а а

Пејачката Викторија Лоба има нов имиџ. Убавицата на која од почетокот на кариерата долгата руса коса ѝ е заштитен знак, после долги години реши да ја скрати.

Со новата фризура се пофали на социјалите мрежи каде собра низа позитивни реакции и коментари - сите ѝ порачаа дека изгледа одлично.


Неодамна Лоба сликаше и фотосесија за нов бренд за костими за капење, а првата фотка која што ја објави на која позира во бикини наиде на позитивен фидбек и сите беа воодушевени од нејзината линија за која што мораме да признаеме дека ја има доведено до совршенство.
Спонзорирани линкови

Маркетинг