На интернет кружи целосно гола фотографија од актерката – никој не знаел дека има силикони сè додека не се соблекла...

Точка

30/06/2020

18:48

5.417

Големина на фонт

а а а

Поранешниот ММА борач, а денес актерка, Џина Карано (38) на социјалната мрежа Инстаграм објавила гола фотографија на која што ѝ се гледаат градите.

„Слободата за мене е секси. Слободата за мене е толку многу секси што тоа не можам да ви го опишам. Се будите секој ден и се чувствувате како да можете да правите што и да посакате“ - го цитирала покојниот музичар Принц.

Нејзината фотографија веднаш предизвикала големо внимание, па Карано веднаш ја избришала.

Погледнете ја фотографијата:


Да ве потсетиме, Карано некогаш беше најуспешна во светот на борбите, а денес зад себе има неколку актерски хитови, „Deadpoo“, „The Mandalorian“...Спонзорирани линкови

Маркетинг