Задник од милион долари: Поради новата фотографија од Џеј Ло, многумина сметаат дека е нереална...

Точка

29/06/2020

18:03

6.651

Големина на фонт

а а а

Јасно е како ден - Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобожуваните, најмоќните и најсексапилните жени на светот, па на кој може да му здодее да ја гледа во такво издание на фотографиите.

Славната Џенифер Лопез, почестила 124 милиони свои фанови со нова фотографија на Инстаграм на која што во прв план го истакнала својот максимално затегнат задник од милион долари.

Се облекла едноставно, онака како што најмногу сака - спортски хеланки и топ маица, па позирала во тоалет покрај кадата.

Станува збор за селфи фотографија со која што Џеј Ло по којзнае кој пат ги воодушевила сите со својот задник.

Погледнете ја фотографијата:
Спонзорирани линкови

Маркетинг