Преку жешки пози суптилно покажале дека облините им се преголеми за облека...

Точка

06/05/2020

16:35

14.791

Големина на фонт

а а а

Овие дами имаат големи облини, па поради тоа облеката која што ја носат ‘без проблем’ им паѓа.

Девојките од галеријата на социјалната мрежа Инстаграм објавиле фотографии на кои што многу суптилно прикажуваат дека облеката не им прилега на нивната фигура затоа што нивните облини се преголеми.

Жешките фотографии станале хит на социјалните мрежи, па очигледно дека луѓето навистина уживале во истите.

Доколку и вие сакате да учествувате во тоа, тогаш ви предложуваме да ја погледнете галеријата:

Спонзорирани линкови

Маркетинг