Празнични секс пози со кои сигурно нема да ви е здодевно во изолација

Точка

09/04/2020

15:53

6.940

Големина на фонт

а а а

До Велигден останаа уште неколку денови, но со оглед на моменталната ситуација во која се наоѓаме, многу е веројатно дека ќе го поминеме дома.

Како и пред секој празник, социјалните мрежи се преполни со разни празнични секс-пози, а ние ви ги претставуваме последните неколку кои ги објавија „Daily Star“.

Првата од нив се вика „Десерт“, а британската компанија „Ann Summers“, која продава секси долна облека и секс играчки, за уште поголемо уживање препорачува и некој лубрикант со вкус. Како изгледа 'велигденскиот десерт', но и другите празнични пози, може да погледнете во илустрациите подолу.


А, за и оние без партнери не останат 'незабележани', објавена е и една илустрација за соло игра.
Спонзорирани линкови

Маркетинг