Тепачка за вреќа брашно во Зеница

Макфакс

26/03/2020

20:27

1.989

Големина на фонт

а а а

Медиумите во Босна и Херцеговина објавија снимка направена пред супермаркет во Зеница, каде што маж и жена денеска физички се пресметале поради вреќа башно.

Како што пишува „Аваз“, сè се случило во населбата Мокушница во Зеница кога расправијата што почнала меѓу маж и жена во маркет, завршила со физичка пресметка.

Вработените во супермаркетот го снимиле целиот инцидент, а видеото од тепачката за вреќата брашно сега кружи на интернет и во медиумите.

Не е познато дали полицијата реагирала во врска со оваа ситуација и пристигнала на местото на настанот.Спонзорирани линкови

Маркетинг