Ова е ќерката на фудбалскиот мајстор со кого растевме: Брутално е згодна, а води и стриптиз клуб

Точка

17/03/2020

19:05

19.116

Големина на фонт

а а а

Поранешниот фудбалер Пол Гаскоњ е легенда на оваа игра, мајстор на дриблингот со кој пораснале генерации на спортски вљубеници, а познат е и по својата љубов кон алкохолот.

Поради тоа е чест гостин на британските таблоди, а таа страст кон публицитетот од него ја преземала и неговата згодна ќерка. 

Убавата Бјанка често објавува провокативни фотографии, позирала и гола неколку пати, а од приложеното можете да видите какви облини поседува.

Бјанка инаку води и еден од најпосетените стриптиз клубови во Лондон.

Исто така, учествувала и во ВИП Големиот брат, каде стигнала до финалето.Спонзорирани линкови

Маркетинг