Поранешната девојка на Клуни ги покажала голите гради: Под провидната ролка не носела ништо...

Точка

21/02/2020

22:05

10.375

Големина на фонт

а а а

Во Милано е во тек Неделата на мода, а на модна ревија на еден познат бренд се појавила и атрактивната Елизабета Каналис.

Манекенката и поранешна девојка на холивудскиот актер Џорџ Клуни имала провокативен стајлинг. Таа под сакото носела провидна ролка при што до израз дошле нејзините голи гради. 


Во неколку наврати Елизабета целосно го покажала деколтето, но според фотографиите, таа не се обѕирала на тоа и уживала во модниот спектакл.


Каналис беше две години во врска со Клуни, по што раскинаа во јуни 2011 година.Спонзорирани линкови

Маркетинг