„Дали тоа е тоалетот на Бред?“: Џенифер по доделувањето на наградите го соблекла фустанот

Точка

21/01/2020

15:40

3.310

Големина на фонт

а а а

Бред Пит на доделувањето на наградите бил толку многу магепсан од својата поранешна сопруга Џенифер Анистон што не престанал да ја допира и да ја гледа.

Актерката по доделувањето на наградите на својот профил на Инстаграм споделила две фотографии.

На едната лежи во автомобилот и објаснува дека сè изгледа неверојатно, но дека има брчки против кои не може да се бори.

„Без брчки... Потешко отколку што изгледа. Некаде помеѓу овие две фотографии моите врсници ми подарија подарок кој ќе го обожувам и преку ден и преку ноќ... Им благодарам, време е да се вратиме на работа“ - објаснила актерката.

На втората фотографија се гледа нејзиниот фустан на подот, чевлите и наградата.

„Дали е тоа тоалетот на Бред Пит?“, „Се надеваме дека после сè тој ти го соблече фустаот“ - биле само некои од многуте коментари.

 Поврзани вести:

Таа се “стопила“ додека го слушала неговиот говор, а тој ја гледал како хипнотизиран - кога конечно се сретнале настанала фотографија за паметење
Спонзорирани линкови

Маркетинг