Атрактивната Словенка ја разгоре јавноста со жешките фотографии: „Па не може да имате Ферари во гаража“

Точка

14/01/2020

20:40

18.851

Големина на фонт

а а а

Словенската репрезентативка во хокеј на трева, Андреја Ритупер (33) која потпишала за загребски Зрињевац уште од 2014-та година е едн од најзгодните девојки. Таа е дипломирана економистка и привлекува големо вниамние на социјалните мрежи.

Таа е дипломирана економистка и привлекува големо вниамние на социјалните мрежи. 

Вниманието го привлекува со објавувањето на нејзините фотографии на кои секогаш во прв план е нејзиниот задник.

„Логично е да го покажувам мојот задник. Па не може да имате Ферари во гаража“ - изјавила оваа атрактивна Словенка.

Очигледно дека таа поголемиот дел од своето време го поминува во теретана, но судејќи по нејзините фотографии таа често оди и на плажа, се сонча, патува...Спонзорирани линкови

Маркетинг