Зошто македонските ученици се најслаби во регионот!?

Точка

10/12/2019

14:14

895

Големина на фонт

а а а

Според одредени истражувања, кои не сакаа да останат анонимни, македонските ученици се рангирани како наслаби во регионот.

Фчерашни поразговара со една наставничка со цел да најде каде лежи зајакот или проблемот, во случај да не ја знаете изреката. 

Освен оваа тема, фчерашни обработија и доста горчливи теми во неделата. Целата епизода е веќе достапна на јутјуб: Спонзорирани линкови

Маркетинг