Привлечната и сексапилна Туна има со што да се пофали - по нејзиното деколте сите воздивнуваат

Точка

08/11/2019

21:06

4.853

Големина на фонт

а а а

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу е навистина сексапилна и привлечна, а овојпат тоа го покажа и на својот Инстаграм профил на кој сподели неколку нови фотографии од фотосесијата.

Таа неодамна ја објави и нејзината нова песна “Амони“ која слушателската публика ја оцени како “одлична“.

Фотографиите кои ги сподели на својот Инстаграм профил се направени од фотографот Норик Ука и таа навистина изгледа неверојатно.

Туна ретко објавува провокативни фотографии од своето тело и најчесто го фотографира само своето лице, но овојпат таа одлучила да го покаже и своето деколте.

View this post on Instagram

📸 @norikuka

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Судејќи според фотографиите таа навистина има што да покаже.
Спонзорирани линкови

Маркетинг