Претпладне свежо, попладне топло со температури до 29

Макфакс

22/10/2019

08:35

690

Големина на фонт

а а а

Времето утрово е свежо со температура од 2 до 10 степени, а дневната од 22 до 29 степени.

Во Скопје и околината времето ќе биде сончево со утринска температура до 9 степени, а дневна температура до 28 степени.Спонзорирани линкови

Маркетинг