Нејзините голи фотографии го красат новиот број на „Плејбој“ - „Ова ќе го сруши интернетот“

Точка

14/09/2019

16:00

13.207

Големина на фонт

а а а

Американската ријалити ѕвезда, старлета и деловна жена, Кајли Џенер, ги воодушевила своите следбеници на Инстаграм со најновите фотографии кои ќе се најдат во новиот број на американското списание „Плејбој“.

Оваа млада убавица ја прифатила понудата од „Плејбој“ да се соблече за нивното списание и да го покаже своето тело кое на многу од мажите, но и од жените им се допаѓа.

Се очекува новиот број на списанието за мажи да ги сруши сите рекорди затоа што убавата Кајли Џенер ќе се појави во повеќе од провокативно издание - гола.

Кајли на својот профил на Инстаграм објавила три нови фотографии од снимањето кои за кратко време добиле над милион лајкови.

На фотографиите Кајли позира гола и мокра, покриена со тенка проѕирна ткаенина.

View this post on Instagram

☁️✨🕊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Пред неколку денови таа ја објави и првата фотографија на која позира гола со својот партнер Тревис Скот.

Фотографијата добила речиси 14 милиони лајкови.

„Ова ќе го сруши интернетот“ и „Од ова може да се умре“, се само некои од коментарите на нејзините објави на Инстаграм.

View this post on Instagram

angel energy 👼🏻

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) onСпонзорирани линкови

Маркетинг