Возач загина во сообраќајна несреќа кај Свети Николе

Макфакс

19/08/2019

11:22

340

Големина на фонт

а а а

Четириесет и петгодишен возач од Куманово загина во сообраќајна несреќа на регионалниот пат Куманово-Свети Николе.

Како што соопшти полицијата, возачот изгубил контрола и излетал од патот, пришто починал на местото на настанот. 

Увид извршила увидна екипа од СВР-Куманово.Спонзорирани линкови

Маркетинг