Подобро немој повеќе да помагаш: Ова никој не го очекувал! Таман пристигнал да го извлече автомобилот, но потоа сè тргнало наопаку!

Точка

17/08/2019

16:00

5.864

Големина на фонт

а а а

Кога автомобилот ќе запре не е нималку пријатно и тоа станува кошмар за секој возач.

Се случува долго да се чека помош и дури ни да нема никој кој може да ви помогне во таква ситуација.

Меѓутоа, дури и доколку некој запре тоа не значи дека на агонијата ѝ дошло крајот туку како кај возачот на ова „WV поло“- нејзиниот почеток.

Погледнете ја снимката: Спонзорирани линкови

Маркетинг