Видео: Село гори, Катица се чешла - На социјалните мрежи се појави видео од Јанева во фризерски салон

Макфакс

23/07/2019

09:47

3.478

Големина на фонт

а а а

На социјалната мрежа „Фејсбук“ се појавија неколку видео-снимки од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева во фризерски салон во Скопје.

Засега не е познато кога е снимена Јанева.

Специјалната обвинителка од минатата недела е на боледување. Ден пред да го отвори боледувањето таа поднесе оставка што ќе стане активна со изборот на нејзиниот наследник.

Обвинителството ѝ го одзеде едниот мобилен телефон со наредба и го предаде на вештачење во истрагата за рекет.Спонзорирани линкови

Маркетинг