Ирина Шајк објави сексапилна фотографија: Ќе се изненадите кога ќе видите кој ставил лајк

Точка

12/06/2019

18:40

9.344

Големина на фонт

а а а

Ирина Шајк денес на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во бикини од брендот во кој е заштитно лице.

Убавата Русинка неодамна ја прекина четиригодишната љубовна врска со актерот Бредли Купер, а бројните обожаватели го следат секој нејзин чекор на социјалните мрежи.

Ирина за фотографијата добила речиси 700 илјади лајкови, а нејзината фотографија ја лајкнал поранешниот вереник на Лејди Гага, Кристиан Карино.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Овие денови во медиумите се шират многу информации за љубовта меѓу Ирина и Бредли. Трачевите го достигнаа својт врв откако Бредли и Гага имаа емотивен настан на доделувањето на Оскарите.
Спонзорирани линкови

Маркетинг