Свила, скапоцени камења и дијаманти: Црвениот тепих во Кан го освоија познати убавици во феноменални тоалети, а еве кои од нив привлекоа најголемо внимание

Точка

16/05/2019

10:47

1.467

Големина на фонт

а а а

Меѓународниот фестивал и црвениот тепих секогаш се инспирација за екстравагантни тоалети. На овогодишниот филмски фестивал во Кан имавме можност да видиме елегантни и прекрасни тоалети на холивудските убавици, но и многу заводници од светот на познатите.

Натпреварувањето за најубава тоалета не било лесна задача за многу дами затоа што сите се појавија свиени во свила и украсни скапоцени дијаманти.

Меѓу познатите заводници доминираа црните одела со кои се труделе да им парираат на прекрасните тоалети на своите партнерки.

Ви го претставуваме краткиот преглед на тоалетите од овогодишниот црвен тепих кои не оставија без здив.
Спонзорирани линкови

Маркетинг