Фаталната италијанска манекенка би можела да ја уништи врската на Роналдо

Точка

04/02/2019

12:50

13.230

Големина на фонт

а а а

Кристијано Роналдо може да се пофали дека ги освоил срцата на многу убавици, а моментално е во врска со Џорџина Родригез.

Наводно, Роналдо и Џорџина моментално имаат проблеми во врската бидејќи славниот фудбалер на Јувентус сѐ почесто го поврзуваат и со други жени. 

Италијанската манекенка Мануела Ферера неодамна се пофалила дека Роналдо ѝ испраќал пораки и дека нејзиниот број го добил од нивен заеднички пријател. Тој наводно пробувал да ја освои и наспроти тоа што е во врска со Родригез.

“Ми напиша дека сум убава, а потоа го продолживме разговорот”, се пофалила 34-годишната манекенка.Спонзорирани линкови

Маркетинг