Жешката фитнес тренерка го запали Инстаграм со своите топлес фотографии

Супермен

22/01/2019

12:55

9.194

Големина на фонт

а а а

Џулија Гилас е фитнес тренерка и модел од Сан Диего, која на својот Инстаграм профил има 5 милиони следбеници.

Освен што го промовира здравиот живот, оваа сексапилна бринета секојдневно објавува фотографии во костими за капење или се фотографира топлес.  

На воодушевување на машките следбеници, одвреме-навреме Гилас објавува и видеа и фотографии на кои е потполно гола. На секоја нејзина фотографија се гледа трудот и работата кои таа ги вложува за да ги доведе своите атрибути “во ред” и да изгледа фантастично.
Спонзорирани линкови

Маркетинг