Сара „заглавила“ во природа, а на себе едвај носела гаќички: Погледнете како манекенката ги развесели своите обожаватели

Точка

22/06/2017

19:02

33.542

Големина на фонт

а а а

Сара Андервуд има повеќе од 8 милиони следбеници на Инстаграм, а нејзината нова серија на фотографии на кои позира во природа, а на себе носи само минијатурни крпчиња, сигурно ќе и` донесат уште илјадници нови фанови.

Атрактивната русокоса дефинитивно знае како да им го разубави денот на нејзините фанови на социјалните мрежи...
Спонзорирани линкови

Маркетинг