Изненадување: Јана на Евровизија откри дека е бремена, а потоа беше и запросена од момчето

Макфакс

11/05/2017

23:04

6.183

Големина на фонт

а а а

Иако нејзиниот приватен живот се чува во тајност, Јана Бурческа, јавно пред цел аудиториум му кажа „да“ на нејзиното досегашно момче гитаристот Александар Филиповски.

Водителите искоментираа дека ова е прв пат по 62 изданија на Евровизија, да има запросување за време на фестивалот.

Јана и Александар се во врска веќе две години, а очекуваат и дете - информација која се дозна пред евровизискиот настап на Бурческа.Спонзорирани линкови

Маркетинг