Пирс Броснан сними модна кампања за „Paul&Shark“ со синот Парис, фотографиите ја воодушевија јавноста

Актерот Пирс Броснан (70) сними модна кампања за есенско-зимската колекција на брендот „Paul&Shark“ со најмладиот син Парис (22). Кампањата излезе во јавноста пред неколку дена, а обожавателите на актерот се воодушевени. Многумина коментираат дека многу им се допаѓа тоа што лицето на Пирс на фотографиите не е ретуширано и подмладено.