Погледнете го трејлерот за долгоочекуваниот филм „House of Gucci“

Објавен е трејлерот за „House of Gucci“, а странските медиуми и корисници на социјалните мрежи не престануваат да го коментираат изгледот на Џаред Лето за улогата во филмот.