Ова видео е причината за разводот на Меган Фокс и Брајан Остин Грин?

Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разведуваат по 10 години брак, а Фокс овие денови ја поврзуваат со раперот Машин Ган Кели. Гласините дека има нешто помеѓу убавата актерка и музичарот ги "распламти" и неговиот нов спот за песната "Bloody Valentine" во кој главната улога ја има токму - Меган.