Топ 10 судири помеѓу тимски возачи во Формула 1

На сите љубители на автомобилизмот и трките сигурно им недостасува Формула 1, а додека „најбрзиот циркус на светот“ повторно се врати пред нашите екрани, да ги погледнеме топ 10-те судири помеѓу тимски колеги, видео кое го состави официјалниот YouTube канал на Формула 1.