Поранешната девојка на Нејмар танцува полу-гола околу шипка

Барбара Павлин, позната и како поранешна девојка на фудбалерот на ПСЖ, Нејмар, снимила адвентски календар за списанието „LOVE“. 24-годишната Унгарка на снимката во секси долна облака го покажува задникот од сите можни агли и ги допира своите гради. Погледнете