[ФОТО] Ова е најдолгата секс сцена некогаш снимена: Во занес го скршиле мебелот, познатата актерка како од мајка родена – фановите на серијата во шок

Точка

20/06/2024

18:16

5.947

Големина на фонт

а а а

Познатата актерка Никола Кофлан предизвикала големо внимание во јавноста со својата храбра улога во серијата „Bridgerton“. Во втората половина од третата сезона на популарната серија на „Netflix“, во петтата епизода, публиката имала можност да види речиси шестминутна експлицитна сцена на интимни односи меѓу Никола и нејзиниот колега Лук Њутн.

Сцената започнува така што Колин стои зад Пенелопе и полека ѝ го соблекува корсетот, восхитувајќи се на нејзиното голо тело. Работите продолжуваат да се вжештуваат, а парот потоа легнува во кревет и потполно се препушта на љубовната екстаза.


Во оваа жешка сцена, Никола одлучила да го покаже своето тело во целост, додека голиот задник на Лук исто така се појавува во кадар. Оваа храбра одлука на актерката предизвикала воодушевување кај фановите, особено поради фактот што Никола се соочува со критики на сметка на нејзиниот изглед и килограми. Никола во едно интервју истакнала дека оваа интимна сцена била нејзина идеја и избор, како и дека ја зајакнала и поради неа се чувствува горда.

„Постои една сцена каде што сум гола пред камерата и тоа беше моја идеја, мој избор. Тоа беше како најголемото „е*и се“ во сите разговори околу моето тело, тоа беше неверојатно моќно. Откако ги гледав тие сцени, бев многу горда на нив“, изјавила Никола во извесно интервју.

Никола и Лук говореле за овие експлицитни сцени во многу интервјуа, откривајќи дека за време на жешката секс сцена дури и го скршиле мебелот. Тие биле толку занесени во глумата што не го ни слушнале режисерот како вика „сечи“, пренесува „Mirror“.


Оваа сцена дефинитивно оставила силен впечаток кај публиката и дополнително придонела за популарноста на серијата „Bridgerton“, ставајќи ги темите на самодовербата и храброста во центарот на вниманието.Спонзорирани линкови

Маркетинг