[ВИДЕО] Како изгледа кога Наташа Беквалац дава бакшиш за музиката: Хит снимка кружи на социјалните мрежи

Макфакс

10/06/2024

10:51

8.181

Големина на фонт

а а а

Наташа Беквалац со децении ја гради својата музичка кариера, а зад себе има голем број хитови.

Препознатлива е по префинетиот стил, а публиката ја гледа или на сцена во гламурозни изданија, или во малку полежерни верзии во секојдневните прилики.

Сепак, многумина ги интересираше како изгледа кога пејачката ќе го остави микрофонот и ќе излезе на забава.


На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како Наташа Беквалац ужива со песна.Спонзорирани линкови

Маркетинг