Ограбени две жени во Скопје, при разбојништвото едната паднала и се повредила

Макфакс

29/05/2024

20:26

743

Големина на фонт

а а а

Ограбени две жени во Скопје, при разбојништвото едната паднала и се повредила

Исто така во текот на вчерашниот ден, во 14.15 часот во СВР Скопје, 62-годишната В.Т. од Скопје пријавила дека околу 12.45 часот на подрачјето на Гази Баба, едно лице со употреба на сила ѝ одзело накит, по што паднала и се повредила.

Се преземаат мерки за расчистување на случаите.Спонзорирани линкови

Маркетинг