[ВИДЕО] Ексклузивно! Боки 13 транспарентно за сè во поткаст кај Стефан Лазаров: Еве ја неговата страна од приказната

Точка

22/04/2024

21:49

9.161

Големина на фонт

а а а

По повеќегодишна медиумска апстиненција и 4 години поминати во затвор, Боки 13 вечерва гостува во поткастот на Стефан Лазаров.

Како и секогаш, искрен и без „влакна на јазикот“ тој ќе зборува за политиката во тоа време, неговите (како самиот ги нарекува) лажни пријатели, телевизијата, времето поминато во затвор и сите досега непознати детали кои јавноста со нетрпение ги очекуваше.

Гостувањето се одвива во моментов, па можеме да ја слушнеме и неговата страна од оваа приказна.
Спонзорирани линкови

Маркетинг