[ФОТО] Антониа Гиговска го покажа совршеното тело во Ровињ – пејачката изгледа посексапилно од кога и да е

Точка

18/04/2024

13:35

9.185

Големина на фонт

а а а

Македонските јавни личности го користат секој викенд или слободно време да отпатуваат некаде, па така дел од нив веќе почнаа да објавуваат фотографии во бикини.

Нашата млада и убава пејачка Антониа Гиговска на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографии од прекрасниот Ровињ, а на истите таа позира во бикини.


Забележливо е дека Антониа после раѓањето на своето синче Киан, телото го довела до совршенство, па сега неретко објавува фотографии на кои ги истакнува своите атрибути.

Антониа не ја пропуштила можноста да објави и фотографии од своето патување во Ровињ на кои задоволно позира во сино бикини.


Пејачката покажа со што располага и без сомнеж можеме да кажеме дека изгледа феноменално.
Спонзорирани линкови

Маркетинг