Без струја дел од општина Центар

Макфакс

12/02/2024

08:47

473

Големина на фонт

а а а

ЕВН Македонија АД известува дека денеска без електрична енергија ќе останат делови од општина Центар.

Во период од 08:30 до 16:00 часот, корисниците од улица Коста Кирков бр. 3, улица Дебарца бр. 13 во општина Центар ќе останат без струја.
Спонзорирани линкови

Маркетинг