[ФОТО] Сопругата на славниот пејач позирала во долна облека: „Ти си неверојатна жена“

Точка

03/12/2023

11:08

11.531

Големина на фонт

а а а

Хејли Бибер (27) ги почестила своите фанови со сексапилна фотографија. Таа позирала во бела долна облека пред огледало.

Изгледало како неодамна да ја скратила косата затоа што нејзината смеѓа фризура некако била пократка од претходно.

Таа држела и проѕирна чаша за кафе во раката, а зад неа се наоѓал гардероберот.


На уште една фотографија оваа основачка на производи за нега на кожа „Rhode“ позирала со греjачи на нозете и се наоѓала во балетско студио.

„Прекрасна жена“, „Фотографиите горат“, „Неверојатно изгледаш“, биле само дел од коментарите на нејзините следбеници.


Да ве потсетиме, Хејли е ќерка на актерот Стефен Болдвин и графичката дизајнерка Кини Деодато Болдвин. Со Џастин Бибер врската ја започнала во декември 2015 година, а во 2016 година раскинале. Ја обновиле својата романса во ноември 2018 година, а само еден месец подоцна се вериле. Во брак се од ноември 2018 година.
Спонзорирани линкови

Маркетинг