(Видео) Ѕирнете во новиот изложбен салон на „Алумил“

Точка

08/06/2023

10:45

1.146

Големина на фонт

а а а

„Алумил“, една од најсовремените компании за производство на алуминиумски системи за врати, прозорци, фасадни и outdoor системи, минатата недела го отвори новиот изложбен салон во Скопје, во склоп на компанијата во индустриската зона Кисела Вода на бул. Борис Трајковски 64А.

Изложбениот салон се простира на површина од 250 квадратни метри и нуди можност посетителите во живо да ја испробаат функционалноста на алуминиумските системи и со помош на специјализиран консултант да го одберат вистинскиот производ за нивниот проект.

Погледнете како помина отворањето и ѕирнете накратко во салонот. За целосен впечаток посетете го и самите.Спонзорирани линкови

Маркетинг