(ФОТО) „Кралицата на Џокер“: Антониа Гиговска објави први фотографии со новиот избраник

Точка

01/04/2023

15:48

9.428

Големина на фонт

а а а

Младата пејачка Антониа Гиговска, во духот на 1-ви април објави фотографии на кои е маскирана.

Гиговска се маскирала како Џокер, со нејзиниот партнер Роберт - за јавноста попознат како „македонскиот Џокер“.


„Јас сум кралицата на Џокер“, напиша Антониа покрај објавата, на која собра повеќе од 5.000 допаѓања.

Пејачката го очекува своето прво дете со Роберт, а на фотографиите гордо го истакнува трудничкото стомаче.
Спонзорирани линкови

Маркетинг