(Видео) Најновата снимка од Путин ја загрижи јавноста: „Што му е тоа на рацете?“

Точка

24/11/2022

16:45

2.935

Големина на фонт

а а а

Рускиот претседател Владимир Путин, бил снимен за време на формалниот разговор кој го имал со кубанскиот претседател Мигел Диаз-Канел.

Имено, веќе подолго време се шират гласини дека Путин не е во најдобра здравствена состојба, многумина изразуваат загриженост за претседателот на Русија, а ова видео покажува дека нешто не е во ред.

На видеото се гледа како рускиот претседател седи на стол и мирно разговара, додека не се прикаже снимка одблиску на која се гледа како изгледаат неговите раце. Откако видеото брзо се враќа на почетниот кадар, не може да се открие што точно се случува со рацете на претседателот, но од пораделу сепак се гледа виолетова боја.Спонзорирани линкови

Маркетинг