Бремената Џорџина отпатува со децата на необична локација: Уживање на -15 степени

Точка

14/12/2021

18:10

6.338

Големина на фонт

а а а

Бремената девојка на Кристијано Роналдо отпатувала на одмор заедно со децата, а со фотографии се пофалила на својот Инстаграм профил.

Џорџина децата ги однела на Северниот пол, а Роналдо поради своите обврски не заминал со нив.

"Најсреќната мајка на светот, не можевме да уживаме повеќе од ова", напишала Џорџина и открила дека температурата е -15 степени.

"Толку слатко", "Прекрасна жена", "Најубавата жена на светот", биле дел од коментарите.


Да се потсетиме, португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо очекува близнаци со Џорџина Родригез. Таа е во четвртиот месец од бременоста.
Спонзорирани линкови

Маркетинг