„Cyber Monday“ во Топ Шоп: Дополнителни 10% попуст на веќе намалени цени!

Точка

29/11/2021

09:20

9.791

Големина на фонт

а а а

Денеска за секоја нарачка добивате дополнителни 10% попуст на сите производи, вклучувајќи ги и оние кои се со веќе намалени цени дури и до -70%.

Дополнително, за секоја нарачка над 2.000 денари, добивате бесплатна достава. Сега имате единствена шанса да го добиете својот омилен производ од Топ Шоп по најповолна цена. Дознајте повеќе ТУКА.

И тоа не е се! За првпат, денеска може да го набавите Dormeo душекот одобрен од Дедо Мраз со намалена цена од 30%. Повеќе информации за Dormeo душекот може да добиете ТУКА!

Тајната на успехот на Дедо Мраз е квалитетниот сон, а Dormeo го нуди најдобриот душек одобрен од Дедо Мраз, специјално дизајниран за да понуди удобност на сите со вкочанет грб и болен врат. Со ергономско јадро дизајнирано од Космодиск, со цел да обезбеди, правилна поставеност на 'рбетот, плус прилагодлива цврстина со 2 слоеви Ecocell® пена и 3 напредни динамични зони на удобност, ќе уживате во безболни ноќи и денови и удобен сон.Спонзорирани линкови

Маркетинг