Длабоки шлицеви и сексапилни прорези: На црвениот тепих во Лос Анџелес сите погледи биле вперени кон овие две дами

Точка

20/10/2021

22:05

9.409

Големина на фонт

а а а

Вчера на традиционалниот настан „Women in Hollywood“ во организација на магазинот „Elle“ во Лос Анџелес присуствувале бројни холивудски ѕвезди, а славните убавици блескале во елегантни и секси изданија.

Хејли Бибер, Деми Мур и Ева Лонгорија ги воодушевија модните критичари со своите едноставни, но сепак атрактивни изданија, додека Сијара и Адисон Реј дефинитивно мамеле погледи повеќе од останатите - и двете се одлучиле за длабоки шлицеви и необични прорези на фустаните.

Во продолжение, погледнете ги сите изданија на познатите дами:

Ева Лонгорија


Хејли Бибер


Хали Бери


Деми Мур


Адисон Реј


Сијара


Гал Гадот


Дијана Силверс


Луси Хејл


Џордана Брустер


Александра Дадарио


Ем Џеј Родригез


Лекси Андервуд


Никол Ари Паркер


Мозес Инграм


Карен Дејвид


Џурни Смолет
Спонзорирани линкови

Маркетинг