Викторија Бекам исмеана поради модната комбинација, сите се прашуваат што ѝ се случило

Точка

13/10/2021

21:21

3.742

Големина на фонт

а а а

Викторија Бекам гостувала во емисијата "Good Morning America" и поради изгледот и модниот избор била мета на критики и исмевање на социјалните мрежи.

Таа носела модна комбинација од нејзиниот бренд, но изборот на бои бил дискутабилен.

Многумина ја споредиле со кловнот маскота на Мекдоналдс. Поради силните бои и несоодветната комбинација коментарите на нејзина сметка постојано се ределе.

Исто така, многумина забележале дека има правено корекција на устата и образите па се прашувале: "Што се случува со лицето на Викторија Бекам?".
Спонзорирани линкови

Маркетинг