Многу псовки, солзи и смеа: Како изгледаше снимањето на „Бекстејџ“ со познатите

Точка

23/09/2021

15:29

4.753

Големина на фонт

а а а

Правењето грешки на актерите при снимање на некој филм или пак серија не е ништо ново, ниту е ново објавувањето на тие т.н. грешки, со цел публиката да ѕирне што се случувало зад камерата.

Но, денеска не се тема актерите, туку нашите познати личности.

Веќе знаете дека токму тие недоамна беа водители на „Бекстејџ“, а снимањето на емисии со сигурнст не е лесна работа.

Максималната концентрација, доловувањето на емоцијата, помнењето на сценариотo и многу други нешта, секогаш треба да се на највисоко ниво, за најавата да излезе баш како што сме ја замислиле.

Затоа, погледнете дел од атмосферата на снимањата, од еден поинаков агол.
Спонзорирани линкови

Маркетинг