Најпознатата плус сајз манекенка ги расплака сите: Сподели уште една прекрасна вест за бременоста!

Точка

21/09/2021

19:30

5.220

Големина на фонт

а а а

Ешли Грејам е една од најпознатите плус сајз манекенки, а наскоро повторно ќе стане мајка, а овој пат славната убавица чека близнаци.

Среќната вест Ешли ја објави на социјалните мрежи, а во прилог го ставила видеото на кое се гледа моментот кога дознала дека нејзиното семејство ќе стане побогато за дури две деца.

Среќата и задоволството не ги криел дури ни нејзиниот сопруг Џастин Ервин.

"Дали е ова сериозно? Ќе имаме три деца", со насмевка на лицето рече најпознатата плус сајз манекенка.

Бројните следбеници им честитале на родителите и им посакаа многу трпение со оглед на тоа дека на свет доаѓаат две бебиња.
Спонзорирани линкови

Маркетинг