Каролина Гочева во живо од Пелистер - еве каде можете да го проследите концертот

Fashionel.mk

21/09/2021

14:45

4.162

Големина на фонт

а а а

„Авалон продукција“ периодов ја чести својата публика со онлајн концерти, а за денеска е најавен концертот на Каролина Гочева во живо од Пелистер.

Можете да го следите преку Фејсбук платформата и Јутјуб каналот на „Авалон продукција“, со почеток од 21 часот.


Настанот е дел од проектот "30 години културна убавина" во рамки на јубилејот 30 години Независност, поддржани од Владата.

Досега беа одржани концерти на „Зијан“ и „Ареа“, како и на Туна.Спонзорирани линкови

Маркетинг