Black Friday специјална понуда - „Windows 10 Pro“ за €7,27

Точка

27/11/2020

19:11

2.429

Големина на фонт

а а а

Black Friday е веќе на повидок и ви носи попусти кои не треба да ги пропуштите. Оваа година, може да добиете уште подостапни цени на Keysoff.com, страница која ви нуди мноштво игри и софтвери.

Keysoff.com секогаш ви нуди лиценцирани игри и софтвер по најповолни цени на пазарот. На онлајн продавницата може да најдете кодови за „PC“ и игри, кредити за „Xbox Live“ и „PSN“ и лиценцирани кодови за „PC“ софтвер. Се што треба да направите, е да ја купите играта која ја сакате и активацискиот код ќе ви пристигне на вашата имејл адреса.

Black Friday понудите се одлична прилика за да го добиете најновиот софтвер за вашиот компјутер.

За Black Friday на „Keysoff.com“ покрај специјалните цени, може да добиете и дополнителен попуст на разни додатоци. 

Специјални понуди за Black Friday

„Windows 10“ ви овозможува голема брзина и безбедност, како и напредни карактеристики за вашиот компјутер. Доколку сакате да ги добиете двете верзии на „Windows 10“, сега може да ги набавите по неверојатно ниска цена.

„Keysoff“ предлага неколку понуди кои може да ги купите директно, без користење на код за купони:

• „Windows 10 Professional“ за €7,27
• „2 PC Bundle Windows 10 Professional“ за €11,27
• „Office 2016 Professional Plus“ за €21,27
• „Office 2019 Professional Plus“ за €28,27 

50% попуст на останати „Windows“ понуди

„Keysoff“ даваат 50% попуст на останатите „Windows 10“ понуди.  

Со користење на купон-кодот „CY45“ кога купувате онлајн на нивната страна, добивате 50% попуст. 

-„Windows 10 Home“: за €8.76
-„Windows 10 Home(2PC)“: за €14.56
-„Windows Server 2019 Standard“: за €17.23 

Дополнителен попуст од 58% на софтвер

„Keysoff.com“ ви нуди специјален попуст на одредени софтвери. На пример, можете да си нарачате било кој индивидуален програм како: „Access“, „Visio“, и „Microsoft Office“ за „Mac“. Исто така, може да си набавите и пакети со оперативен систем и „Microsoft office“ со допонителен попуст. 

За да го добиете попустот, внесете го кодот „CY45“.

Windows 10 Pro + Office 2016 Pro: €26,68
Windows 10 Home + Office 2016 Pro: €26,96
Microsoft Office 2016 (Home and Student): €32,25
Windows 10 Pro + Office 2019 Pro: €35,22
Windows 10 Home + Office 2019 Pro: €35,27
Microsoft Office 2019 (Home and Student): €33,59 

За „KeysOff.com“

„KeysOff.com“ е онлајн вебсајт кој на глобално ниво се занимава со продажба на оригинален софтвер и лиценци за компјутерски игри, ширум светот.
-„Нашите купувачи ширум светот купуваат безбедно на нашиот сајт и ги добиваат своите набавки во рок од 24 часа“. 

-„Доколку имате прашања и ви треба нашата помош - контактирајте не во секое време, пред или по вашата нарачка на имејл service@keysoff.com и нашиот тим ќе се погрижи за исполнување на вашето барање во најкраток можен рок“.

*Комерцијална објава

* За сите комерцијални објави на страницата tocka.com.mk важат правилата и условите на користење на нашата страница.Спонзорирани линкови

Маркетинг