Во живо: Прес-конференција на министерот Филипче и д-р Караџовски

Точка

26/10/2020

13:15

2.064

Големина на фонт

а а а

Денеска (26.10.2020) со почеток од 13:00 часот, министерот за здравство Венко Филипче и претседателот на Комисијата за заразни болести д-р Жарко Караџовски ќе одржат прес-конференција, соопшти владината прес служба.Спонзорирани линкови

Маркетинг